Як вибрати безпечний стільчик для годування

6-14-2020

стульчики для кормления украина

Годування дитини-щоденна і не миттєва процедура. Зробити цей процес комфортним і безпечним для малюка допоможуть спеціальні меблі. Які бувають стільчики для годування і на що звернути увагу при його виборі? Докладніше можна дізнатися за посиланням на сайті https://tilly.com.ua/stulchiki-dlya-kormleniya/

За типом конструкції стільчики для годування бувають декількох видів. Мабуть, високі-найстійкіші і надійніші конструкції зі зручною підніжкою.

Головна особливість — вони дозволяють підняти дитину до рівня звичайного столу. Через це самостійно залазити і злазити зі стільчика дитина не зможе.

Найпростіші моделі, як правило, не складаються, не регулюються і можуть навіть не мати стільниці в комплекті.

Нескладні стільчики — не найкращий варіант для маленької квартири. Вони займають більше місця, їх не дуже зручно зберігати і транспортувати.

Втім, у міру зростання ціни є в цій категорії є ті, що складаються і регулюються по висоті, з ременями безпеки, зручною стільницею, декількома положеннями крісла (сидячи/напівлежачи), коліщатками для перевезення і навіть функцією заколисування.

Трансформер
Такі конструкції займають чимало місця, важать близько 9-12 кг і припускають стаціонарне використання. Але і функціонал у них солідніше.

Тут стільчик-це лише один з конструктивних елементів, які можуть збиратися і розбиратися. Наприклад, в зібраному вигляді це буде високий стільчик для годування, в розібраному – окремі стіл і стілець.

Такі моделі більш універсальні, багатофункціональні і можуть служити аж до походу малюка в школу. Столик для маленьких дітей служить ігровим, для дитини постарше – столом для самостійного прийому їжі, а через рік-другий і партою для дошкільника.

В інших варіантах може трансформуватися в дитячі гойдалки або гойдалки, ходунки, шезлонги.

Бустер

Це невеликий переносний стільчик, який кріпиться хомутами до звичайного стільця зі спинкою. Як варіант, бустер можна використовувати і окремо. Якщо встановити його на підлогу, дитина сама зможе підійматися на нього.

Його зручно зберігати і брати з собою в подорож – він займає мінімум місця і важить всього близько 3-5 кг.

При цьому практично всі моделі обладнані знімним столиком.

У бустерів відсутня підніжка, а також нечасто зустрічається регулювання висоти стільчика і спинки крісла.

Підвісний
Легкий, компактний складаний стільчик, який кріпиться до звичайного столу за допомогою струбцин.

Довго тримати в ньому дитину не вийде через відсутність підніжки і вузенького сидіння. Він марний там, де немає столу, і не призначений для установки на стільниці з однією опорною ніжкою. Але його зручно брати з собою в подорож, в гості і в кафе.

Такі моделі мають обмеження по вазі і можуть використовуватися максимум до 3-х річного віку.

На що звернути увагу при покупці
Матеріали виготовлення. Корпуси використовуються з дерева або пластику, рамні конструкції і з’єднань – з металу. Сидіння і спинки можуть виготовлятися з гіпоалергенних тканин.
Легкий і міцний пластик — не тільки дешевий, але і простий у догляді матеріал. Його легко мити і чистити. До того ж у виробів із пластику широка колірна гамма.


Питання безпеки
Стійкість і міцність. Надійний стільчик для годування не повинен розгойдуватися, соватися по слизькій підлозі, і вже тим більше перевертатися від найменшого поштовху. Колеса повинні обертатися вільно без ривків і обов’язково мати гальма-фіксатори.
Елементи трансформерів повинні надійно кріпитися один до одного, створюючи міцну, цільну конструкцію.
Фіксація положення дитини. У стільчику обов’язково повинен бути роздільник (перегородка або лямка) між ніжками. Якщо столик знімний, кріплення не повинно дозволити дитині його зірвати або зрушити. Якщо столика немає-повинен бути поручень безпеки.
Серед ременів безпеки найнадійніші-п’ятиточкові. Вони фіксують пояс, ніжки і плечі малюка. І якщо дитина захоче встати на стільчику, у нього просто це не вийде.
Матеріал. Пластик не повинен видавати специфічних запахів, а покриття дерев’яних частин містити мінімум шкідливих речовин (лаки, барвники).
Плівкове покриття сидіння — не найкращий варіант для дитини. Чистити його, може, і легше, але воно набагато гірше пропускає повітря, ніж тканинне.
Захист від травм. У стільчику не повинно бути потенційно травмонебезпечних гострих кутів і країв, зазубрин, виступаючих болтів, шурупів і т. д.