Як побороти вечірній обжерливість?

191

Насичений ритм життя не дає повноцінно харчуватися протягом дня і провокує вечірні бенкети. Звичайно, якщо пропустити сніданок і пообідати кави з цукеркою, не відходячи від робочого місця, апетит після повернення додому буде звірячий. Якщо нічні набіги на холодильник для вас не рідкість, прочитайте цю статтю, як не переїдати.

Читайте також: 10 зелених смузі для очищення організму

Дієтологи переконані, якщо грамотно вибудувати харчування протягом дня, нехороших надмірностей ввечері вже не захочеться. Спробуємо розібратися, як боротися з переїданням, як контролювати себе.

Як уникнути переїдання: 6 кращих рад

1. Щоб не переїдати ввечері, нормально їжте протягом дня – має бути, як мінімум, два основних прийому їжі і два перекуси. Тоді до вечора голод буде відчуватися не так сильно.

2. Вечеряйте усвідомлено, смакуючи кожен шматочок, добре пережовуйте, не відволікайтеся на зовнішні подразники. Не дивіться телевізор, не користуйтеся мобільними телефонами, не перевіряйте пошту.

3. Прийшовши додому, не кусочничайте, а дочекайтеся вечері, як годиться. Якщо, поки гріється курка, схопити півтора банана і булку, уникнути переїдання не вдасться. А повечерявши, почистіть зуби, щоб не було спокуси покласти добавки.

Читайте також: 16 способів схуднути для ледачих

4. Намагайтеся планувати раціон на день наперед. Дуже важливо, щоб по дорозі додому ви не хапали пельмені в супермаркеті, а вже знали, що вдома на вас чекають стейки і овочевий салат. Залишається тільки підсмажити і подрібнити. Наголос – на білкові страви і зелень.

Спробуйте на вечерю: Куряча грудка під журавлиним соусом

5. Якщо ви зовсім не можете без солодкого, не відмовляйте собі в задоволенні. Але тільки в першій половині дня. З’їжте на сніданок маффін, а в обід – пару шматочків гіркого шоколаду, щоб не зірватися ввечері.

Читайте також: ТОП-10 корисних солодощів, які можна на дієті

6. Гуляйте перед сном, давайте собі навантаження. Рух – це не тільки додатковий спосіб спалити калорії, але і хороший метод зняти напругу і втому. Емоційно спокійні люди, як правило, не залежать від смачної їжі.