Ліки, від яких повніють

253


Зміст

  • Протизаплідні засоби, оральні контрацептиви
  • Антидепресанти
  • Знеболюючі препарати
  • Це здається неймовірним, але такі ліки є. Так-так, поправлятися можна не тільки від смаженої картоплі, але і від певного лікування. І якщо ви не хочете набрати вагу, намагайтеся уникати прийому цих препаратів або приймайте їх з обережністю під наглядом лікаря) і не захоплюйтеся. Розповімо, що це за ліки.

    Протизаплідні засоби, оральні контрацептиви

    Звичайно, вони не містять калорій, але мають в своєму складі гормони (у різних препаратів своя доза). Якщо у складі ОК присутня понад 50 мг естрогенів, набір ваги, швидше за все, неминучий. Без ризику для фігури можна пити препарати, що містять до 30 мг цього гормону.

    Якщо ви почали одужувати, приймаючи ОК, проконсультуйтеся з вашим лікарем. Можливо, вам варто спробувати інші препарати і не обов’язково таблетки.

    Антидепресанти

    Досить-таки небезпечні таблетки, що впливають на діяльність мозку. А саме, вони здатні блокувати центри насичення мозку, в результаті частіше людина хоче їсти і набирає вагу. Прийом антидепресантів допомагає впоратися з негативними емоціями і переживаннями, але, разом з тим, розпалює апетит. Їжа, як спосіб отримати задоволення, починає бути присутнім в житті частіше. Людина насолоджується їжею, забуваючи про насущні проблеми.

    Знеболюючі препарати

    Надбавка у вазі при тривалому прийомі знеболюючих препаратів обумовлена затримкою рідини. Так, ви не повнієте, але важите дещо більше, ніж зазвичай. Як правило, набору ваги сприяє курсовий прийом диклофенаку, ібупрофену та інших нестероїдних протизапальних препаратів. Не лякайтеся, незначний набряк і зникне після закінчення прийому. Просто майте на увазі, що це можливо. Не варто боятися руху стрілки на терезах.

    Повторимося, прийом будь-яких медикаментів слід розпочинати після консультації з лікарем, а деякі і зовсім пити з особливою обережністю. Ми вам дали підказку.