ТОП-5 міфів про пресу, які ніяк не помруть

182

Які помилки роблять новачки, і чому не можна накачати кубики, харчуючись шкідливою їжею? Питання про те, як накачати прес, як і раніше актуальний, і сьогодні ми розберемо найбільш популярні міфи, що засіли в нашій свідомості.

1. Щоденні вправи зроблять прес. Не зовсім вірно. Навіть якщо качати прес кожен день по годині, вживаючи багато шкідливої їжі, результату не буде. Так, ви зміцните м’язи преса, але все це буде приховано шаром жирку. Позбутися від «подушки безпеки» допоможе рухова активність у поєднанні з ПП і дефіцитом калорій.

2. Гени – наше все. Сподіватися на генетику не варто. Безглуздо звинувачувати у всіх своїх невдачах міфічних предків, які і товстими-то скоріше всього не були. Певну роль спадковість, безумовно, грає, але це далеко не вирішальний фактор. Не звинувачуйте батьків, а прикладайте більше власних зусиль.

3. Жіросжігателя допоможе. Є безліч препаратів, здатних (або нібито здатних) знизити відсоток підшкірного жиру, але це зовсім не означає, що спалювання почнеться саме в цієї заповітної точці – в області черевної порожнини. Навіть якщо жіросжігателя працює, він працює на все тіло. Повторимо в 1000-й раз – ніхто не худне локально. Не поклоняйтеся диво-таблеток, приносячи в жертву власне здоров’я. Більше руху. Менше обсяг порцій.

4. Треба прибирати вуглеводи. Не треба! Будь-яка безвуглеводна дієта повинна бути дуже і дуже короткочасної, інакше можна завдати шкоди здоров’ю. Складні вуглеводи є головним джерелом енергії, що витрачається під час тренування. А ось швидкі вуглеводи, дійсно, варто урізати.

5. Тренажери в допомогу. Ви повинні знати, що тренажера-панацеї не існує. Іншими словами, немає такого спортивного снаряда, який вирішив би проблеми за вас. Тому у вашому арсеналі повинні бути присутніми і банальні скручуючи, підйом ніг на вазі або лежачи, ножиці і багато іншого у поєднанні з вправами на тренажерах (до речі, у випадку з тренажерами ви відмовляєтеся від опрацювання м’язів стабілізаторів).